Rejs -nowość na rynku turystycznym!

W Polskiej branży turystycznej nastąpił ostatnio przełom. Po raz pierwszy na polskim rynku możemy zakupić kompleksowy wyjazd na rejs. W cenie jest przelot, ubezpieczenie oraz najważniejszy punkt wyjazdu –rejs. Znane polskie biuro podróży odważyło się wprowadzić na rynek produkt, którego jeszcze nigdy wcześniej nie było. Od kilku dni turyści mogą uczestniczyć w niesamowitej przygodzie po Wyspach Kanaryjskich.

Miałam okazję być na statku w tych pierwszych dniach, spotkać się z pierwszymi klientami, którzy zdecydowali się na tę przygodę oraz porozmawiać z nimi i wysłuchać ich wrażeń. Mam dla Was kilka informacji dotyczących statku. Zobaczcie jak to wszystko się odbywało.

W miniony poniedziałek udałam się na lotnisko w Krakowie i rozpoczęłam swoją przygodę z rejsem. Po wylądowaniu na Gran Canarii odebrał nas rezydent i zabrał do portu. Odprawa portowa była bardzo przyjemna –od początku nasza grupa została przywitana szampanem i drobnym poczęstunkiem. W między czasie każdy rejestrował się na statek. Aby wejść na statek należy posiadać ważny paszport. Po okazaniu dokumentu otrzymujemy specjalnie wydrukowaną kartę magnetyczną, która staje się naszym dokumentem na statku. Na karcie jest nadrukowane nasze imię i nazwisko, nr naszej kabiny a także kod kreskowy, w którym zawarte są dane dotyczące formuły wyżywienia jaką wykupiliśmy. Cała rejestracja odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Kiedy otrzymamy już swoją kartę magnetyczną możemy wejść na pokład statku.

Moje pierwsze uczucia po wejściu na statek były mieszane. Miałam obawy czy sam statek będzie atrakcyjny oraz czy zapewni odpowiedni standard naszym klientom. Po kilku godzinach spędzonych na statku byłam w stanie stwierdzić, że jest to zdecydowanie bardzo dobry wybór. Na statku znajduje się naprawdę wiele atrakcji. Turyści mogą korzystać z 2 restauracji, jednej w formie bufetu, a drugiej bardziej wystawnej, gdzie dania możemy wybierać z menu. Na górnych pokładach znajdują się basen, jacuzzi oraz leżaki, na których można spędzić czas łapiąc promienie słoneczne. Dolne pokłady oferują inne atrakcje –między innymi na statku jest też czytelnia, mini kasyno, bezcłowy market, sauna, fryzjer, salon masażu, dyskoteka oraz najważniejsze- teatr, w którym odbywają się wieczorne show.

W ciągu dnia statek zazwyczaj będzie przycumowany do portu. Wtedy możemy skorzystać z atrakcji w porcie bądź pobliskich plaż. Można też wykupić dodatkowe wycieczki fakultatywne, które pomogą nam w zobaczeniu najlepszych atrakcji na danej wyspie. Dodatkowo możemy po prostu zostać na statku i wykorzystać czas na relaks bądź uczestniczyć w atrakcjach oferowanych przez animatorów.  W nocy czas wyruszyć w rejs. Wtedy właśnie zaczynają się główne atrakcje. Wieczorne show jest niesamowicie bogate. Nie chcę zdradzać Wam tajemnicy, ale mogę zagwarantować że naprawdę dużo się dzieje. Byłam zachwycona występami gwiazd.

Po tej krótkiej konferencji, którą odbyłam na statku zdążyłam się zapoznać z topowym produktem na naszym aktualnym rynku turystycznym. Rejsy to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które lubią zwiedzać. Podczas jednego wyjazdu można zobaczyć kilka miejsc. Ponadto atrakcje na statku zapewnią rozrywkę dla każdego z nas. Czy jest to początek nowego trendu w polskiej turystyce i przyszedł czas na rejsy?  O tym przekonamy się w najbliższych miesiącach, ja czekam z niecierpliwością na reakcję polskich turystów. Jestem na tak!